O nas

Misja

UMiT - Usługi Medyczne i Transport

Posiadamy umowę z NFZ. W głównej mierze współpracujemy z przychodniami lekarzy rodzinnych, ale także z innymi placówkami służby zdrowia.
Nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem niezbędnym do świadczenia usług z zakresu transportu sanitarnego oraz zabezpieczania medycznego imprez sportowo-rekreacyjnych, a nasz personel posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje, by zapewnić wysoki poziom oferowanych usług.


Naszą misją jest niesienie pomocy chorym!

Naszym celem jest polepszanie komfortu i bezpieczeństwa przy wykonywanych usługach, dlatego staramy się wybierać takie ambulanse, sprzęt oraz personel, aby Pacjent czuł się swobodnie i był w pełni zadowolony.

Pragniemy być cenieni za jakość i efektywność, profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta, uczciwość i rzetelność.UMiT - wysoki standard oferowanych usług
Powyższe aspekty pozwalają nam cieszyć się nieposzlakowaną opinią wśród pacjentów, co jest dla nas bardzo ważne, a zarazem miłe.

Jeśli Twój stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się, oferujemy prywatny przewóz chorych na zabiegi medyczne, z punktu A do punktu B.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy transport osób z dysfunkcją narządu ruchu do parku, kina lub w inne miejsce publiczne, a w ramach usługi istnieje możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego.
Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zlecenia.

Oferujemy prywatny przewóz chorych
Copyrights ©2015 : Usługi Medyczne i Transport - Designed By Project[Web]